1. Wybierz pakiet

2. Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

BurnBooster - 149 zł 179 zł

Dodaj do swojego zamówienia BurnBooster. Z nim zlikwidujesz nadwagę, zyskasz płaski brzuch, talię osy i zgrabne uda. Będziesz mogła pochwalić się sylwetką, którą z dumą pokażesz na basenie i plaży. W kapsułce znajdziesz sam ekstrakt – bez żadnych wypełniaczy

Kupując BurnBooster razem z Re:nev Skin, oszczędzasz aż 40 zł

BEZPIECZEŃSTWO

Re:Nev Skin to w 100% naturalny suplement diety niezagrażający Twojemu zdrowiu. Unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny efekt bez żadnych efektów ubocznych.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

DYSKRECJA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

DLA KAŻDEGO

Nasz produkt to całkowicie naturalny suplement diety, dzięki czemu jest odpowiedni dla każdego. Alkohol, papierosy czy przyjmowane odżywki nie mają wpływu na działanie preparatu i jest dozwolone ich stosowanie. Powstrzymać się od zażywania Re:nev Skin powinny jedynie chorzy na cukrzycę, choroby wątroby oraz osoby nadwrażliwe na któryś ze składników. Re:nev Skin jest dostępny bez recepty.

ZAMÓW TELEFONICZNIE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas +48 22 53 53 770 (telefon czynny w godzinach 8.30-16.30), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

2. Wypełnij formularz

4. Wybierz sposób płatności

3. Wybierz sposób odbioru

5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia:  0

Przesyłka:  0

Razem do zapłaty:  0

Mam kod rabatowy

REGULAMIN

Gwarancja prywatności Twoich danych.

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych miast...

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz treść Polityki prywatności. ROZUMIEM